Harmonogramy zajęć ,,KIS w ...

Harmonogram zajęć na miesiąc SIERPIEŃ 2012r.

 

Integracja społeczna

 

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (wtorek) godz. 15.00 – 18.00

07.08.2012r.

21.08.2012r.

 

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

06.08.2012r.

13.08.2012r.

20.08.2012r.

27.08.2012r.

 

3) wyjazd do teatru

12.08.2012r.

 

4) Grill integracyjny

25.08.2012r.

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc SIERPIEŃ 2012r.

 


Harmonogram zajęć na miesiąc LIPIEC 2012r.

 

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (wtorek) godz. 15.00 – 18.00

03.07.2012r.

17.07.2012r.

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

02.07.2012r.

09.07.2012r.

16.07.2012r.

23.07.2012r.

 

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (środa) godz. 15.00 – 18.00

04.07.2012r.

11.07.2012r.

 

Psycholog (piątek)

06.07.2012r. godz. 16.00 – 20.00

13.07.2012r. godz. 16.00 – 19.00

 

Kurator sądowy (środa)

5, 12,07.2012r. godz. 16.00 – 20.00

19.07.2012r.     godz. 16.00 – 18.00

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

 Zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację (poniedziałek) godz. 09.00 – 14.15

16.07.2012r.

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób uzależnionych (wtorek, czwartek)

17.07.2012r. godz. 08.00 – 16.00 Grupa I

19.07.2012r. godz. 08.00 – 16.00 Grupa II

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc LIPIEC 2012r.

 


 

Harmonogram zajęć na miesiąc CZERWIEC 2012r.

 

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (wtorek) godz. 15.00 – 18.00

12.06.2012r.

26.06.2012r.

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

04.06.2012r.

11.06.2012r.

18.06.2012r.

 25.06.2012r.

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (środa) godz. 14.30 – 19.00

06.06.2012r.

13.06.2012r.

20.06.2012r.

 27.06.2012r.

 

Psycholog  

01,15,22,29.06.2012r.  (piątek) godz. 16.00 – 20.00

21.06.2012r.  (czwartek) godz. 16.00 – 18.00

 

Kurator sądowy

16,30.06.2012r.  (sobota) godz. 15.00 – 18.00

14,21,28.06.2012r.  (czwartek) godz. 16.00 – 20.00

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

 

Zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację (poniedziałek) godz. 09.00 – 13.30

04.06.2012r.

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób uzależnionych (wtorek)

12.06.2012r. godz. 08.00 – 17.00 Grupa II

 

Integracja zawodowa

 

Indywidualne doradztwo zawodowe

19.06.2012r.  godz. 09.00 – 14.15

20.06.2012r.  godz. 09.00 – 15.00

21.06.2012r.  godz. 09.00 – 15.00

 

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania

szans rozwojowych dzieci i młodzieży

 

 

1.      Biofeedback  (wtorek, czwartek)

           

  5 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 20.00

12 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 20.00

14 czerwca 2012 r.   godz.  14.00 - 17.00

19 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 20.00

21 czerwca 2012 r.   godz.  14.00 - 17.00

26 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 20.00

 

 

2.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez logopedę  

            (środa, sobota)

 

  2 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 18.00

  6 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

13 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

16 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 18.00

20 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

23 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 17.00

27 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

 

 

 

3.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez pedagoga (wtorek, czwartek, piątek)

 

 

  1 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 14.00

  5 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

12 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

14 czerwca 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

15 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 14.00

19 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

21 czerwca 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

 

 

22 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 14.00

26 czerwca 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

28 czerwca 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

 

 

 

4.      Zajęcia wyrównawcze – humanistyczne (poniedziałek, piątek)

 

1, 15, 18, 22, 25 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 19.00

 

4, 11 czerwca 2012 r.   godz. 15.00 - 20.00

 

 

5.      Zajęcia wyrównawcze  -  matematyczne  (poniedziałek, wtorek)

 

  4 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 19.00

  5 czerwca 2012 r.   godz.  16.00 - 19.00

11 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 18.00

12 czerwca 2012 r.   godz.  16.00 - 20.00

18 czerwca 2012 r.   godz.  16.00 - 19.00

19 czerwca 2012 r.   godz.  16.00 - 20.00

25 czerwca 2012 r.   godz.  16.00 - 19.00

26 czerwca 2012 r.   godz.  16.00 - 20.00

 

 

6.      Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży

 

Grupa I (poniedziałek)

 

  4 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 17.00

11 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 19.00

18 czerwca 2012 r.   godz.  15.00 - 17.00

 

 

Grupa I I (piątek)

 

22 czerwca 2012r.  godz.  14.00 - 18.00

 

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc CZERWIEC 2012r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży na miesiąc CZERWIEC 2012r.

 


Harmonogram zajęć na miesiąc MAJ 2012r.

 

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (wtorek) godz. 15.00 – 18.00

15.05.2012r.

29.05.2012r.

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

07.05.2012r.

14.05.2012r.

21.05.2012r.

28.05.2012r.

 

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (środa) godz. 14.30 – 19.00

09.05.2012r.

16.05.2012r.

23.05.2012r.

30.05.2012r.

 

Psycholog  

10.05.2012r. (czwartek) godz. 16.00 – 18.00

11.05.2012r. (piątek) godz. 16.00 – 20.00

18.05.2012r. (piątek) godz. 16.00 – 20.00

25.05.2012r. (piątek) godz. 16.00 – 20.00

 

Kurator sądowy (czwartek) godz. 16.00 – 20.00

10.05.2012r.

17.05.2012r.

24.05.2012r.

31.05.2012r.

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

 

Zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację (czwartek) godz. 09.00 – 14.15

31.05.2012r.

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób uzależnionych (czwartek)

10.05.2012r. godz. 08.00 – 16.00 Grupa II

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób współuzależnionych (czwartek)

17.05.2012r. godz. 09.00 – 16.00 Grupa I

24.05.2012r. godz. 09.00 – 15.00 Grupa I

 

 

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania

szans rozwojowych dzieci i młodzieży

 

 

1.      Biofeedback  (wtorek)

           

8,15,22,29 maja 2012r.  godz. 15.00-20.00

 

 2.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez logopedę  

            (środa, sobota)

 

  9 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

12 maja 2012 r.   godz.  15.00 - 18.00

16 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

19 maja 2012 r.   godz.  14.00 - 18.00

30 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

 

 

3.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez pedagoga (wtorek, czwartek, piątek)

 

   8 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

10 maja 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

11 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 14.00

15 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

17 maja 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

18 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 14.00

22 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 16.00

24 maja 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

25 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 14.00

29 maja 2012 r.   godz.  13.00 - 16.00

31 maja 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

 

 

4.      Zajęcia wyrównawcze – humanistyczne (poniedziałek, piątek)

 

7,14 maja 2012 r.   godz.  14.00 - 19.00

 

11,18,21,25,28 maja 2012 r.   godz. 14.00 - 18.00

 

 

5.      Zajęcia wyrównawcze  -  matematyczne  (poniedziałek, wtorek)

 

7,14,21,28 maja 2012 r.   godz. 15.00 - 19.00

 

8,15,22,29 maja 2012 r.   godz. 16.00 - 20.00

 

 

6.      Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży

 

Grupa I (poniedziałek)

 

7,21 maja 2012r.  godz.  15.00 - 18.00

 

 Grupa I I (piątek)

 

11 maja 2012r.  godz.  14.00 - 18.00

 

25 maja 2012r.  godz.  14.00 - 17.00

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc MAJ 2012r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży na miesiąc MAJ 2012r.


 

Harmonogram zajęć na miesiąc KWIECIEŃ 2012r.

 

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (wtorek) godz. 15.00 – 18.00

03.04.2012r.

17.04.2012r.

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

02.04.2012r.

16.04.2012r.

23.04.2012r.

 

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (środa) godz. 14.30 – 19.00

04.04.2012r.

11.04.2012r.

18.04.2012r.

25.04.2012r.

 

Psycholog  

06,13,20,27.04.2012r.  (piątek) godz. 16.00 – 20.00

12.04.2012r.  (czwartek) godz. 16.00 – 18.00

 

Kurator sądowy (sobota) godz. 14.00 – 18.00

07.04.2012r.

14.04.2012r.

21.04.2012r.

28.04.2012r.

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

 

Zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację (poniedziałek) godz. 10.30 – 15.00

23.04.2012r.

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób uzależnionych (czwartek)

19.04.2012r. godz. 09.00 – 16.00 Grupa II

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób współuzależnionych (czwartek)

05.04.2012r. godz. 09.00 – 16.00 Grupa I

12.04.2012r. godz. 09.00 – 16.00 Grupa I

 

 

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania

szans rozwojowych dzieci i młodzieży

 

 

1.      Biofeedback  (wtorek)

           

3, 10,17,24 kwietnia 2012r.  godz. 15.00-20.00

 

 

2.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez logopedę  

            (środa, sobota)

 

4, 11 kwietnia 2012 r.   godz.  13.00 - 18.00

 

14 kwietnia 2012 r.   godz. 15.00 - 18.00

 

18 kwietnia 2012 r.   godz. 13.00 - 18.00

 

21 kwietnia 2012 r.   godz. 15.00 - 18.00

 

25 kwietnia 2012 r.   godz. 13.00 - 18.00

 

28 kwietnia 2012 r.   godz. 15.00 - 18.00

 

 

 

3.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez pedagoga (wtorek, środa, czwartek)

 

3 kwietnia 2012 r.   godz.  13.00 - 17.00

 

4 kwietnia 2012 r.   godz. 13.00 - 16.00

 

11 kwietnia 2012 r.   godz. 13.00 - 16.00

 

12 kwietnia 2012 r.   godz. 16.00 - 18.00

 

17 kwietnia 2012 r.   godz. 13.00 - 17.00

 

18 kwietnia 2012 r.   godz. 13.00 - 16.00

 

19 kwietnia 2012 r.   godz. 16.00 - 18.00

 

24 kwietnia 2012 r.   godz. 13.00 - 17.00

 

25 kwietnia 2012 r.   godz. 13.00 - 15.00

 

26 kwietnia 2012 r.   godz. 16.00 - 18.00

 

 

4.      Zajęcia wyrównawcze – humanistyczne (poniedziałek, piątek)

 

2, 16 kwietnia 2012 r.   godz.  14.00 - 19.00

 

13, 20,23,27,30 kwietnia 2012 r.   godz. 14.00 - 18.00

 

 

5.      Zajęcia wyrównawcze  -  matematyczne  (poniedziałek, wtorek)

 

2, 16  kwietnia 2012 r.   godz. 15.00 - 20.00

 

3, 17,23,24,30 kwietnia 2012 r.   godz. 16.00 - 20.00

 

 

6.      Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży

 

Grupa I (poniedziałek)

 

2, 23 kwietnia 2012r.  godz.  15.00 - 18.00

 

 

Grupa I I (piątek)

 

13 kwietnia 2012r.  godz.  14.00 - 18.00

 

27 kwietnia 2012r.  godz.  14.00 - 17.00

 

 

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc KWIECIEŃ 2012r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży na miesiąc KWIECIEŃ 2012r.

 

 


Harmonogram zajęć na miesiąc MARZEC 2012r.

 

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (wtorek) godz. 15.00 – 18.00

13.03.2012r.

20.03.2012r.

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

05.03.2012r.

12.03.2012r.

19.03.2012r.

26.03.2012r.

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (środa) godz. 15.00 – 18.00

07.03.2012r.

14.03.2012r.

21.03.2012r.

28.03.2012r.

 

Psycholog  (piątek) godz. 16.00 – 19.00

02.03.2012r.

09.03.2012r.

16.03.2012r.

23.03.2012r.

30.03.2012r.

 

Kurator sądowy (sobota) godz. 14.00 – 18.00

03.03.2012r.

10.03.2012r.

17.03.2012r.

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

 

Zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację (poniedziałek) godz. 10.30 – 15.00

12.03.2012r.

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób uzależnionych (poniedziałek)

05.03.2012r. godz. 09.00 – 15.00 Grupa I

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc MARZEC 2012r.

 

 

 

 


Harmonogram zajęć na miesiąc LUTY 2012r.

 

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (wtorek) godz. 15.00 – 18.00

07.02.2012r.

21.02.2012r.

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

06.02.2012r.

13.02.2012r.

20.02.2012r.

27.02.2012r.

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (środa) godz. 15.00 – 18.00

08.02.2012r.  

15.02.2012r.  

22.02.2012r.  

29.02.2012r.  

 

Psycholog  (środa)

08.02.2012r.  godz. 09.00 – 12.00

13.02.2012r.  godz. 08.00 – 11.00

16.02.2012r.  godz. 08.00 – 11.00

20.02.2012r.  godz. 08.00 – 11.00

 

Kurator sądowy (sobota) godz. 14.00 – 18.00

11.02.2012r. 

18.02.2012r. 

25.02.2012r. 

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

 

Zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację (poniedziałek) godz. 10.45 – 14.30

13.02.2012r. 

20.02.2012r. 

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób uzależnionych (poniedziałek)

06.02.2012r. godz. 09.00 – 15.00 Grupa I

 

 

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania

szans rozwojowych dzieci i młodzieży

 

 

1.      Biofeedback  (wtorek)

           

7, 14, 21, 28 lutego 2012r.  godz. 18.00-20.00

 

 

2.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez logopedę  

            (piątek, sobota)

 

3 lutego 2012 r.     godz.  16.00 - 18.00

 

4 lutego 2012 r.     godz.  14.00 - 18.00

 

10 lutego 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

 

11 lutego 2012 r.   godz.  14.00 - 18.00

 

17 lutego 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

 

18 lutego 2012 r.   godz.  14.00 - 18.00

 

24 lutego 2012 r.   godz.  16.00 - 19.00

 

25 lutego 2012 r.   godz.  14.00 - 18.00

 

 

3.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez pedagoga (wtorek, środa, czwartek)

 

1 lutego 2012 r.     godz.  13.00 - 15.00

 

2 lutego 2012 r.     godz.  16.00 - 18.00

 

14 lutego 2012 r.   godz.  13.00 - 15.00

 

15 lutego 2012 r.   godz.  13.00 - 16.00

 

16 lutego 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

 

21 lutego 2012 r.   godz.  13.00 - 16.00

 

22 lutego 2012 r.   godz.  13.00 - 16.00

 

23 lutego 2012 r.   godz.  16.00 - 18.00

 

28 lutego 2012 r.   godz.  13.00 - 16.00

 

29 lutego 2012 r.   godz.  13.00 - 16.00

 

 

4.      Zajęcia wyrównawcze – humanistyczne (poniedziałek, piątek)

 

3 lutego 2012 r.     godz.  14.00 - 16.00

 

6 lutego 2012 r.     godz.  14.00 - 18.00

 

10 lutego 2012 r.   godz.  14.00 - 16.00

 

13 lutego 2012 r.   godz.  14.00 - 18.00

 

17 lutego 2012 r.   godz.  14.00 - 16.00

 

20 lutego 2012 r.   godz.  14.00 - 18.00

 

24 lutego 2012 r.   godz.  14.00 - 16.00

 

27 lutego 2012 r.   godz.  14.00 - 19.00

 

 

5.      Zajęcia wyrównawcze  -  matematyczne  (poniedziałek, wtorek)

 

6, 7, 13, 14, 20, 21, 27  lutego 2012 r.   godz. 16.00 - 19.00

 

28 lutego 2012 r.   godz. 16.00 - 20.00

 

 

6.      Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży

 

Grupa I (poniedziałek)

 

13, 20 lutego 2012r.  godz.  16.00 - 18.00

 

Grupa I I  

 

14 lutego 2012r.  godz.  15.30 - 17.30 (wtorek)

 

17 lutego 2012r.  godz.  14.00 - 16.00 (piątek)

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc LUTY 2012r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży na miesiąc LUTY 2012r.

 


Harmonogram zajęć na miesiąc STYCZEŃ 2012r.

 

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

02.01.2012r.

16.01.2012r.

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (środa) godz. 15.00 – 18.00

04.01.2012r.

11.01.2012r.

18.01.2012r.

25.01.2012r.

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (środa) godz. 15.00 – 18.00

04.01.2012r.  

11.01.2012r.  

18.01.2012r.  

25.01.2012r.  

 

Psycholog  godz. 18.00 – 20.00

09.01.2012r.  (poniedziałek)

13.01.2012r.  (piątek)

16.01.2012r.  (poniedziałek)

20.01.2012r.  (piątek)

23.01.2012r.   (poniedziałek)

27.01.2012r.   (piątek)

 

Kurator sądowy (sobota) godz. 14.00 – 18.00

14.01.2012r. 

21.01.2012r. 

28.01.2012r. 

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

 

Zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację (piątek) godz. 10.45 – 14.30

13.01.2012r. 

20.01.2012r. 

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób uzależnionych (piątek)

27.01.2012r. godz. 09.00 – 15.00 Grupa I

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc STYCZEŃ 2012r.

 


Harmonogram zajęć na miesiąc GRUDZIEŃ 2011r.

 

 Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

05.12.2011r.

12.12.2011r.

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek, wtorek) godz. 15.00 – 18.00

06.12.2011r.

13.12.2011r.

19.12.2011r.

20.12.2011r

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik

 05.12.2011r.  (poniedziałek)  godz. 08.00 – 13.00

 07.12.2011r.  (środa)             godz. 15.00 – 19.00

14.12.2011r.  (środa)              godz. 15.00 – 19.00

21.12.2011r.  (środa)              godz. 15.00 – 19.00

28.12.2011r   (środa)              godz. 15.00 – 19.00

 

Psycholog  

 02.12.2011r.  (piątek)            godz. 08.00 – 12.00

 09.12.2011r.  (piątek)            godz. 08.00 – 12.00

15.12.2011r.  (czwartek)        godz. 08.00 – 14.00

16.12.2011r.  (piątek)             godz. 08.00 – 12.00

23.12.2011r   (piątek)             godz. 08.00 – 14.00

30.12.2011r   (piątek)             godz. 08.00 – 14.00

 

Kurator sądowy

03.12.2011r.   (sobota)   godz. 14.00 – 18.00

07.12.2011r.   (środa)     godz. 16.30 – 19.30

10.12.2011r.   (sobota)   godz. 14.00 – 18.00

14.12.2011r.   (środa)     godz. 16.30 – 19.30

21.12.2011r.   (środa)     godz. 16.30 – 19.30

28.12.2011r.   (środa)     godz. 16.30 – 19.30

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

Zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację (poniedziałek) godz. 10.45 – 14.30

05.12.2011r.         

12.12.2011r.

 

Grupowe zajęcia psychoedukacyjne dla osób uzależnionych (poniedziałek)

19.12.2011r.  godz. 09.00 – 15.00    Grupa I

 

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania

szans rozwojowych dzieci i młodzieży

 

 1.      Biofeedback  (wtorek)

            6, 13, 20, 27 grudnia 2011r.  godz. 18.00-20.00

 

 2.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez logopedę  

            (wtorek, piątek, sobota)

  2 grudnia 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

  3 grudnia 2011 r.   godz. 15.00 - 18.00

  6, 9  grudnia 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 10 grudnia 2011 r.   godz. 15.00 - 18.00 

 13,16  grudnia 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 17 grudnia 2011 r.   godz. 15.00 - 18.00 

                20,27,30  grudnia 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 

3.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez pedagoga (wtorek, środa, czwartek)

                 1 grudnia 2011 r.   godz.  16.00 - 18.00

  6, 7 grudnia 2011 r.   godz. 13.00 - 16.00

  8  grudnia 2011 r.   godz.  16.00 - 18.00

 13,14 grudnia 2011 r.   godz. 13.00 - 16.00 

 15  grudnia 2011 r.   godz.  16.00 - 18.00

 20 grudnia 2011 r.   godz. 13.00 - 16.00 

                 21  grudnia 2011 r.   godz.  13.00 - 15.00

 22  grudnia 2011 r.   godz.  16.00 - 18.00

 

4.      Zajęcia wyrównawcze – humanistyczne (poniedziałek, piątek)

                2, 9, 16  grudnia 2011 r.   godz.  14.00 - 19.00

 5, 12, 19 grudnia 2011 r.   godz. 14.00 - 16.00

23  grudnia 2011 r.   godz.  14.00 - 18.00

 

  5.      Zajęcia wyrównawcze  -  matematyczne  (poniedziałek, wtorek)

               5, 12, 19 grudnia 2011 r.   godz. 16.00 - 19.00

6, 13, 20, 27 grudnia 2011 r.   godz. 16.00 - 20.00

 

6.      Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży

 

Grupa I (środa)

 7, 21grudnia 2011r.  godz.  16.00 - 18.00

 

Grupa I I (piątek)

 2, 16 grudnia 2011r.  godz.  14.00 - 16.00

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc GRUDZIEŃ 2011r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży na miesiąc GRUDZIEŃ 2011r.

 


 

Harmonogram zajęć na miesiąc LISTOPAD 2011r.

 

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

 

07.11.2011r.

21.11.2011r.

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

 

14.11.2011r.  

28.11.2011r.  

 

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik

 

07.11.2011r.  (poniedziałek) godz. 08.00 – 11.00

09.11.2011r.  (środa)           godz. 15.00 – 19.00

14.11.2011r.  (poniedziałek) godz. 08.00 – 11.00

16.11.2011r.  (środa)           godz. 15.00 – 19.00

21.11.2011r.  (poniedziałek) godz. 08.00 – 11.00

23.11.2011r.  (środa)           godz. 15.00 – 19.00

28.11.2011r   (poniedziałek) godz. 08.00 – 11.00

30.11.2011r   (środa)           godz. 15.00 – 19.00

 

Psycholog  

 

04.11.2011r.  (piątek)     godz. 08.00 – 12.00

08.11.2011r.  (wtorek)    godz. 08.00 – 14.00

09.11.2011r.  (środa)      godz. 08.00 – 14.00

10.11.2011r.  (czwartek) godz. 08.00 – 14.00

18.11.2011r.  (piątek)     godz. 08.00 – 12.00

25.11.2011r.  (piątek)     godz. 08.00 – 12.00

 

Kurator sądowy

02.11.2011r.   (środa)   godz. 16.30 – 19.30

05.11.2011r.   (sobota) godz. 14.00 – 18.00

09.11.2011r.   (środa)   godz. 16.30 – 19.30

12.11.2011r.   (sobota) godz. 14.00 – 18.00

16.11.2011r.   (środa)   godz. 16.30 – 19.30

23.11.2011r.   (środa)   godz. 16.30 – 19.30

26.11.2011r.   (sobota) godz. 14.00 – 18.00

30.11.2011r.   (środa)   godz. 16.30 – 19.30

 

 

 Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania

szans rozwojowych dzieci i młodzieży

 

 

1.      Biofeedback  (wtorek)

 

8, 15, 22, 29 listopada 2011r.  godz. 18.00-20.00

 

 

2.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez logopedę  

            (wtorek, piątek, sobota)

 

 4 listopada 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 5 listopada 2011 r.   godz. 15.00 - 18.00

 8 listopada 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 12 listopada 2011 r.   godz. 15.00 – 18.00

 15, 18 listopada 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 19 listopada 2011 r.   godz. 15.00 - 18.00

 22 listopada 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 25 listopada 2011 r.   godz. 13.00 - 14.00

 26 listopada 2011 r.   godz. 15.00 - 18.00

 29 listopada 2011 r.   godz. 12.00 - 14.00

 

 

3.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez pedagoga (wtorek, środa, czwartek)

 

  2 listopada 2011 r.   godz.  13.00 - 15.00

  3 listopada 2011 r.   godz. 16.00 - 18.00

  8 listopada 2011 r.   godz.  14.00 - 16.00

  9 listopada 2011 r.   godz. 13.00 – 15.00

 10 listopada 2011 r.   godz.  16.00 - 18.00

 15 listopada 2011 r.   godz. 14.00 - 16.00

 16 listopada 2011 r.   godz.  13.00 - 15.00

 17 listopada 2011 r.   godz. 16.00 - 18.00

 22 listopada 2011 r.   godz. 14.00 - 16.00

 23 listopada 2011 r.   godz. 13.00 - 15.00

 24 listopada 2011 r.   godz. 16.00 - 18.00

 29 listopada 2011 r.   godz.  14.00 - 16.00

 30 listopada 2011 r.   godz. 14.00 - 15.00

 

 

4.      Zajęcia wyrównawcze – humanistyczne (poniedziałek, piątek)

 

 4 listopada 2011 r.   godz.  14.00 - 19.00

 7 listopada 2011 r.   godz. 14.00 - 16.00

 14 listopada 2011 r.   godz.  14.00 - 16.00

 18 listopada 2011 r.   godz. 14.00 – 20.00

 21 listopada 2011 r.   godz.  14.00 - 16.00

 25 listopada 2011 r.   godz. 14.00 - 20.00

 28 listopada 2011 r.   godz. 14.00 - 16.00

 

  5.      Zajęcia wyrównawcze  -  matematyczne  (poniedziałek, wtorek)

 

7, 8, 14, 15, 21, 22, 28  listopada 2011 r.   godz. 16.00 - 19.00

 

29 listopada 2011 r.   godz. 16.00 - 20.00

 

 

6.      Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży

 

Grupa I (środa)

 

9, 23 listopada 2011r.  godz.  16.00 - 18.00

 

Grupa I I (piątek)

 

18 listopada 2011r.  godz.  14.00 - 16.00

 

 

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc LISTOPAD 2011r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży na miesiąc LISTOPAD 2011r.

 

 


Harmonogram zajęć na miesiąc PAŹDZIERNIK 2011r.

 

Integracja społeczna

 

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (poniedziałek) godz. 15.00 – 18.00

03.10.2011r.

17.10.2011r.

 

2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (poniedziałek) godz. 14.00 – 17.00

10.10.2011r.  

24.10.2011r.  

 

 

Poradnictwo specjalistyczne

 

Prawnik (środa) godz. 15.30 – 18.30

05.10.2011r.  

12.10.2011r.  

19.10.2011r.  

26.10.2011r 

 

Psycholog (piątek) godz. 08.00 – 11.00

07.10.2011r.  

14.10.2011r.  

21.10.2011r.  

28.10.2011r 

 

Kurator sądowy (środa) godz. 16.30 – 19.30

05.10.2011r.  

12.10.2011r.  

19.10.2011r.  

26.10.2011r 

 

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania

szans rozwojowych dzieci i młodzieży

 

 

1.      Biofeedback  (wtorek)

 

4, 11, 18, 25 października 2011r.  godz. 18.00-20.00

 

 2.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez logopedę  

            (wtorek, czwartek, piątek)

 

4 października 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 

6 października 2011 r.   godz. 18.00 - 20.00

 

7, 11 października 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 

13 października 2011 r.   godz. 18.00 - 20.00

 

18 października 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 

20 października 2011 r.   godz. 18.00 - 20.00

 

24, 25 października 2011 r.   godz.  12.00 - 14.00

 

27 października 2011 r.   godz. 18.00 - 20.00

 

28 października 2011 r.   godz. 12.00 - 14.00

 

 

3.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez pedagoga (wtorek, czwartek)

 

  4 października 2011 r.   godz. 12.00 - 16.00

 

  6 października 2011 r.   godz.  16.00 - 19.00

 

  11 października 2011 r.   godz. 12.00 - 16.00

 

  13 października 2011 r.   godz.  16.00 - 19.00

 

  18 października 2011 r.   godz. 12.00 - 16.00

 

  20 października 2011 r.   godz.  16.00 - 19.00

 

  25 października 2011 r.   godz. 12.00 - 16.00

 

  27 października 2011 r.   godz.  16.00 - 19.00

 

 

 

4.      Zajęcia wyrównawcze – humanistyczne (poniedziałek, piątek)

 

  3 października 2011 r.   godz. 14.00 - 16.00

 

  7 października 2011 r.   godz.  14.00 - 19.00

 

  10, 17 października 2011 r.   godz. 14.00 - 16.00

 

  21 października 2011 r.   godz.  14.00 - 19.00

 

  24 października 2011 r.   godz. 14.00 - 16.00

 

  28 października 2011 r.   godz.  14.00 - 19.00

 

  31 października 2011 r.   godz. 14.00 - 16.00

 

 

5.      Zajęcia wyrównawcze  -  matematyczne  (poniedziałek, wtorek)

 

3 października 2011 r.   godz. 16.00 - 18.00

 

4 października 2011 r.   godz. 16.00 - 19.00

 

10 października 2011 r.   godz. 16.00 - 18.00

 

11, 17, 18, 24, 25, 31 października 2011 r.   godz.  16.00 - 19.00

 

 

6.      Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży

 

Grupa I (środa)

 

5, 19 października 2011r.  godz.  16.00 - 18.00

 

Grupa I I (piątek)

 

7, 21 października 2011r.  godz.  14.00 - 16.00

 

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc PAŹDZIERNIK 2011r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży na miesiąc PAŹDZIERNIK 2011r.

 

 

 


Harmonogram zajęć na miesiąc SIERPIEŃ 2011r.

 

Integracja zawodowa

1)     Szkolenie zawodowe: konserwator zieleni

 

01.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

02.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

03.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

04.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

05.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

22.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

23.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

24.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

25.08.2011 godz. 8.00 – 14.00

26.08.2011 godz. 8.00 – 14.00

29.08.2011 godz. 8.00 – 14.00

 

2)      Szkolenie zawodowe: Sprzedawca z obsługą kas i minimum sanitarnym

 08.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

09.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

10.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

11.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

12.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

16.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

17.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

18.08.2011 godz. 8.00 – 16.00

19.08.2011 godz. 8.00 – 14.00

23.08.2011 godz. 8.00 – 15.00

24.08.2011 godz. 8.00 – 15.00

25.08.2011 godz. 8.00 – 15.00

26.08.2011 godz. 8.00 – 15.00

 

3) Szkolenie zawodowe: magazynier – fakturzysta godz. 8.00 – 16.00

02.08.2011

03.08.2011

04.08.2011

05.08.2011

08.08.2011

09.08.2011

10.08.2011

11.08.2011

12.08.2011

16.08.2011

17.08.2011

18.08.2011

19.08.2011

22.08.2011

31.08.2011

Profilaktyka i terapia uzależnień

 

Zajęcia psychoedukacyjne dla osób współuzależnionych

 

30.08.2011 godz. 08.00 – 12.00 Grupa I

30.08.2011 godz. 12.00 – 16.00 Grupa II

 

 

Integracja społeczna

1)      Wycieczka do Rogowa 27.08.2011r.

 

2)      Ognisko integracyjne 28.08.2011r.

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc SIERPIEŃ 2011r.

 

 

 


Harmonogram zajęć na miesiąc LIPIEC 2011r.

 

Poradnictwo specjalistyczne

 

Zajęcia grupowe prowadzone przez prawnika

 

I grupa

 

04.07.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

05.07.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

06.07.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

07.07.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

08.07.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

 

II grupa

 

11.07.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

12.07.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

13.07.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

14.07.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

15.07.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

 

III grupa

 

18.07.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

19.07.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

20.07.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

21.07.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

22.07.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

Wyjazd na Rodzinny obóz terapeutyczny

 

I grupa

 

04.07.2011r. – 11.07.2011r.

II grupa

 

12.07.2011r. – 19.07.2011r.

III grupa

 

20.07.2011r. – 27.07.2011r.

 

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc LIPIEC 2011r.

 

 

 


Harmonogram zajęć na miesiąc CZERWIEC 2011r.

 

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (poniedziałek) godz. 14.00 – 17.00

06.06.2011r.

20.06.2011r.

 

2) Koła zainteresowań – klub fotograficzny (środa) godz. 16.00 – 19.00

01.06.2011r.

15.06.2011r.

 

3) Koła zainteresowań – klub plastyczny (środa) godz. 16.00 – 19.00

08.06.2011r.

22.06.2011r.

 

4) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (wtorek) godz. 14.00 – 17.00

07.06.2011r.  

14.06.2011r.  

21.06.2011r.  

28.06.2011r.  

 

Integracja zawodowa

1) Warsztaty doradztwa zawodowego

Grupa III –  P. Agnieszka Szymańska

03.06.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

06.06.2011r.  godz. 09.00 – 12.00

07.06.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

14.06.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

17.06.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

20.06.2011r.  godz. 09.00 – 12.00

21.06.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

 

Grupa IV –  P. Karina Sokołowska

03.06.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

06.06.2011r.  godz. 09.00 – 12.00

07.06.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

14.06.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

17.06.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

20.06.2011r.  godz. 09.00 – 12.00

21.06.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

 

2) Szkolenie zawodowe: opiekunka osób niepełnosprawnych godz. 08.00 – 16.00

 01.06 - 02. 06.2011r.  

08.06  - 09. 06.2011r.  

13.06.2011r.  

15. 06 - 16. 06.2011r. 

22.06.2011r.  

24.06.2011r.  

27.06 - 30. 06.2011r.  

 

 

3) Szkolenie zawodowe: konserwator zieleni godz. 08.00 – 16.00

 01.06.2011r.  

02.06.2011r.  

08.06.2011r.  

09.06.2011r.  

15.06.2011r. 

16.06.2011r.  

22.06.2011r.  

29.06.2011r. 

30.06.2011r. 

 

4) Szkolenie zawodowe: sprzedawca z obsługą kas i minimum sanitarnym

godz. 08.00 – 16.00

13.06.2011r.  

27.06.2011r.  

Profilaktyka i terapia uzależnień

1) Indywidualne zajęcia służące zmotywowaniu do podjęcia leczenia odwykowego     

  06.06.2011r.  (poniedziałek) godz. 09.30 – 14.00

  07.06.2011r.  (wtorek) godz. 11.00 – 14.00

 

2) Indywidualne zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację     

  14.06.2011r.  (wtorek) godz. 11.00 – 14.00

  20.06.2011r.  (poniedziałek) godz. 09.30 – 14.00

 

3) Grupowe zajęcia psychoedukacyjne dla osób uzależnionych

   10.06.2011r. (piątek)

  Grupa I godz. 08.00 – 12.00

  Grupa II godz. 12.00 – 16.00

 

Poradnictwo specjalistyczne

 

Prawnik (wtorek) godz. 08.00 – 12.00

07.06.2011r.  

21.06.2011r.  

28.06.2011r.  

 

Psycholog (piątek) godz. 16.30 – 19.30

03.06.2011r.  

10.06.2011r.  

17.06.2011r.  

24.06.2011r 

 

Kurator sądowy (środa) godz. 16.30 – 19.30

01.06.2011r.  

08.06.2011r.  

15.06.2011r.  

22.06.2011r 

 

 

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania

szans rozwojowych dzieci i młodzieży

 

 

1.      Biofeedback  (wtorek)

          7, 14, 21, 28 czerwca 2011r.  godz. 13.00-20.00

 

 2.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez logopedę  

            (wtorek, czwartek, piątek)

 

 2 czerwca 2011 r.   godz.  17.00 - 20.00

 3,7 czerwca 2011 r.   godz. 18.00 - 20.00

 9 czerwca 2011 r.   godz.  17.00 - 20.00

 10, 14 czerwca 2011 r.   godz. 18.00 - 20.00

 16 czerwca 2011 r.   godz.  17.00 - 20.00

 17, 21, 28, 30 czerwca 2011 r.   godz. 18.00 - 20.00

 

 3.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez pedagoga (wtorek, czwartek)

 

  2 czerwca 2011 r.   godz.  18.00 - 20.00

  7 czerwca 2011 r.   godz. 16.00 - 20.00

  9 czerwca 2011 r.   godz.  18.00 - 20.00

 14 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 20.00

 16 czerwca 2011 r.   godz.  18.00 - 20.00

 21 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 20.00

 28 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 20.00

 30 czerwca 2011 r.   godz.  17.00 - 20.00

 

 4.      Zajęcia wyrównawcze – humanistyczne (poniedziałek, piątek)

 

  3 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 19.00

  6 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 20.00

 10 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 19.00

 13 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 20.00

 17 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 19.00

 20 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 20.00

 27 czerwca 2011 r.   godz.  16.00 - 20.00

 

 5.      Zajęcia wyrównawcze  -  matematyczne  (poniedziałek, wtorek)

 

2 czerwca 2011 r.   godz.  15.00 - 19.00

6, 9, 13, 16, 20, 27, 30 czerwca 2011 r.   godz.  15.00 - 18.00

 

  6.      Zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży

 

Grupa I (środa)

22 czerwca 2011r.  godz.  16.00 - 19.00

 

Grupa I I (piątek)

17 czerwca 2011r.  godz.  13.30 - 16.30

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc CZERWIEC 2011r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży na miesiąc CZERWIEC 2011r.

 


Harmonogram zajęć na miesiąc MAJ 2011r.

 

Integracja społeczna

1) Trening umiejętności wychowawczych oraz porozumiewania się w związku

 

Grupa II –  P. Dorota Galińska  godz. 08.00 – 14.00

16.05.2011r.  

17.05.2011r.  

24.05.2011r.  

30.05.2011r.  

31.05.2011r.  

Grupa III –  P. Agnieszka Szymańska  godz. 08.00 – 14.00

16.05.2011r.  

17.05.2011r.  

24.05.2011r.  

30.05.2011r.  

31.05.2011r.  

 

2) Koła zainteresowań – klub filmowy (poniedziałek) godz. 14.00 – 17.00

09.05.2011r.

23.05.2011r.

 

3) Koła zainteresowań – klub fotograficzny (środa) godz. 16.00 – 19.00

11.05.2011r.

18.05.2011r.

 

4) Koła zainteresowań – klub plastyczny (środa) godz. 16.00 – 19.00

04.05.2011r.

25.05.2011r.

 

5) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (wtorek) godz. 14.00 – 17.00

10.05.2011r.  

17.05.2011r.  

24.05.2011r.  

31.05.2011r.  


6) Wycieczka jednodniowa do Łowicza, Arkadii i Nieborowa.

14.05.2011r.

 

Integracja zawodowa

1) Warsztaty doradztwa zawodowego

Grupa I –  P. Karina Sokołowska

05.05.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

06.05.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

11.05.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

13.05.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

18.05.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

19.05.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

Grupa II –  P. Agnieszka Szymańska

05.05.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

06.05.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

11.05.2011r.  godz. 08.00 – 16.00

13.05.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

18.05.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

19.05.2011r.  godz. 08.00 – 14.00

 

2) Szkolenie zawodowe: opiekunka osób niepełnosprawnych godz. 08.00 – 16.00

 04.05.2011r.  

12.05.2011r.  

20.05.2011r.  

25.05.2011r.  

26.05.2011r.  

27.05.2011r. 

 

Profilaktyka i terapia uzależnień

1) Indywidualne zajęcia służące zmotywowaniu do podjęcia leczenia odwykowego       

10.05.2011r.  (wtorek) godz. 08.45 – 14.00

 

2) Indywidualne zajęcia wspierające i podtrzymujące motywację     

  17.05.2011r.  (wtorek) godz. 08.45 – 14.00

 

3) Grupowe zajęcia psychoedukacyjne dla osób współuzależnionych

    (poniedziałek) godz. 09.00 – 14.00

   09.05.2011r.  Grupa I

   23.05.2011r.  Grupa II

 

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (wtorek) godz. 08.00 – 11.00

10.05.2011r.  

17.05.2011r.  

24.05.2011r.  

31.05.2011r.  

 

Psycholog (piątek) godz. 16.30 – 19.30

06.05.2011r.  

13.05.2011r.  

20.05.2011r.  

27.05.2011r 

 

Kurator sądowy (środa) godz. 16.30 – 19.30

04.05.2011r.  

11.05.2011r.  

18.05.2011r.  

25.05.2011r 

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc MAJ 2011r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży
na miesiąc MAJ 2011r.

 


Harmonogram zajęć na miesiąc MARZEC 2011r.

 

AKTUALNE ZMIANY:

 

Integracja społeczna

1) Spotkanie grupy samokształceniowej (środa)

30.03.2011r. godz. 11.00

 

Integracja zawodowa

2) Indywidualne rozmowy z doradcą zawodowym  godz. 12.15 – 15.15

29.03.2011r.

30.03.2011r.

31.03.2011r.

                                                             -------------------------------------------------------------------------

Integracja społeczna

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (poniedziałek) godz. 14.00 – 17.00

07.03.2011r.

21.03.2011r.

 

 2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (czwartek) godz. 14.00 – 17.00

03.03.2011r.

10.03.2011r.

17.03.2011r.

24.03.2011r.

31.03.2011r.

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (wtorek) godz. 08.00 – 11.00

01.03.2011r.

15.03.2011r.

22.03.2011r.

29.03.2011r.

 

Psycholog (piątek) godz. 16.30 – 19.30

04.03.2011r.

11.03.2011r.

18.03.2011r.

25.03.2011r.

 

Kurator sądowy (wtorek, czwartek) godz. 16.30 – 19.30

17.03.2011r.

22.03.2011r.

24.03.2011r.

29.03.2011r.

 

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania

szans rozwojowych dzieci i młodzieży

 

 1.      Biofeedback  (wtorek)

 

1, 8, 15, 22, 29 marca 2011r.  godz. 13.00-20.00

 

 2.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez logopedę  

       (wtorek, czwartek, piątek)

 

1, 3, 4, 8, 10,11, 15, 17, 18, 22, 24 marca 2011 r.   godz.  18.00-20.00

 25, 29, 31 marca 2011 r.   godz. 18.00-19.00

 

3.      Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne prowadzone przez pedagoga (wtorek, czwartek)

 

1, 3, 8, 10, 15 marca 2011 r.    godz. 16.00-19.00

17, 22, 24, 29, 31 marca 2011r.godz. 16.00-18.00

 

 4.      Zajęcia wyrównawcze – humanistyczne (poniedziałek, piątek)

 

4, 7, 11, 14, 18, 21, 25 marca 2011 r.  godz. 16.00-19.00

28 marca 2011 r.  godz. 16.00-20.00

 

5.      Zajęcia wyrównawcze  -  matematyczne  (poniedziałek, wtorek)

 

7  marca 2011 r.    godz. 15.00-19.00

8, 14, 15, 21, 22, 28, 29  marca 2011 r. godz.  15.00-18.00

 

6.      Trening psychologiczny

 

·         GRUPA  I   (środa)

 2, 9, 16, 30  marca 2011 r.   godz. 16.00-19.45

 

·         GRUPA II    (piątek)

 11, 18, 25  marca 2011 r.   godz.  13.30-17.15

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc MARZEC 2011r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży
na miesiąc MARZEC 2011r.

 


Harmonogram zajęć na miesiąc LUTY 2011r.

 

Integracja społeczna

 

1) Koła zainteresowań – klub filmowy (poniedziałek) godz. 14.00 – 17.00

07.02.2011r.

21.02.2011r.

 2) zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy (piątek) godz. 14.00 – 17.00

04.02.2011r.

11.02.2011r.

18.02.2011r.

25.02.2011r.

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik (wtorek) godz. 08.00 – 11.00

01.02.2011r.

08.02.2011r.

15.02.2011r.

22.02.2011r.

 

 Psycholog (piątek) godz. 16.30 – 19.30

04.02.2011r.

11.02.2011r.

18.02.2011r.

25.02.2011r.

 

 Kurator sądowy (wtorek, czwartek) godz. 16.30 – 19.30

01.02.2011r.

03.02.2011r.

08.02.2011r.

10.02.2011r.

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc LUTY 2011r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży
na miesiąc LUTY 2011r.

 


 

Harmonogram zajęć na miesiąc STYCZEŃ 2011r.

 

Spotkanie integracyjne

Spotkania integracyjne grupa III

7 stycznia 2011 r.   godz.  13.00-16.00

 

 Integracja społeczna

a)      Trening kompetencji i umiejętności społecznych oraz rozwijanie inteligencji emocjonalnej grupa I i II  równolegle – (każda z grup)

 11.01.2011 r. g. 08.00-14.00

17.01.2011 r. g. 12.00-16.00

19.01.2011 r. g. 08.00-14.00

 

b)     Trening kompetencji i umiejętności społecznych oraz rozwijanie inteligencji emocjonalnej grupa III  

10.01.2011 r. g. 08.00-14.00

13.01.2011 r. g. 08.00-14.00

14.01.2011 r. g. 08.00-14.00

17.01.2011 r. g. 08.00-12.00

18.01.2011 r. g. 08.00-14.00

24.01.2011 r. g. 08.00-14.00

25.01.2011 r. g. 08.00-14.00

 

c)      Indywidualne spotkania z psychologiem – diagnoza osobowościowa

       10.01.2011 r.    g. 14.00-16.00

       13.01.2011 r.    g. 14.00-16.00

        14.01.2011 r.    g. 14.00-16.00

        18.01.2011 r.    g. 14.00-16.00

        24.01.2011 r.    g. 14.00-16.00

 

d)     Koła zainteresowań – Klub filmowy

11, 27 stycznia 2011 r.  godz. 14.00-17.00

e)       Zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy

07, 12, 21, 28 stycznia 2011 r.  godz. 14.00-17.00

 

   Poradnictwo specjalistyczne

 Prawnik

04, 11, 18, 25 stycznia 2011 r.  godz. 08.00-11.00

 Psycholog

07, 14, 21, 28 stycznia 2011 r. godz. 16.30-19.30

 Kurator sądowy

05, 12, 19, 26 stycznia 2011 r.  godz. 16.00-19.00

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc STYCZEŃ 2011r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży
na miesiąc STYCZEŃ 2011r.

 


 

Harmonogram zajęć na miesiąc GRUDZIEŃ 2010 r.

 

Spotkania integracyjne

Spotkania integracyjne grupa I

10 grudnia 2010 r.   godz. 11.00-14.00

 Spotkania integracyjne grupa II

15 grudnia 2010 r.   godz. 13.00-16.00

 

Integracja społeczna

 

a)      Trening kompetencji i umiejętności społecznych oraz rozwijanie inteligencji emocjonalnej grupa I i II  równolegle – (każda z grup)

 09.12.2010 r. .  g. 10.00-14.00

13.12.2010 r.    g. 08.00-14.00

17.12.2010 r.    g. 08.00-14.00

20.12.2010 r.    g. 08.00-14.00

27.12.2010 r.    g. 08.00-14.00

28.12.2010 r.    g. 08.00-14.00

29.12.2010 r.    g. 08.00-14.00

 

b)     Indywidualne spotkania z psychologiem – diagnoza osobowościowa

 21.12.2010 r.    g. 08.00-18.00

27.12.2010 r.    g. 14.00-18.00

28.12.2010 r.    g. 14.00-16.00

29.12.2010 r.    g. 14.00-18.00

30.12.2010 r.    g. 08.00-18.00

 

c)      Koła zainteresowań – Klub filmowy

27, 30 grudnia 2010 r.  godz. 17.00-20.00

 

d)     Zajęcia rekreacyjne, czytanie prasy

20,27,29 grudnia 2010 r.  godz. 17.00-20.00

 

Poradnictwo specjalistyczne

Prawnik

21, 23, 28 grudnia 2010 r.  godz. 09.00-13.00

 Psycholog

17, 31 grudnia 2010 r.  godz. 10.30-16.30

 Kurator sądowy

20, 27 29 grudnia 2010 r.  godz. 16.00-20.00

 

DO POBRANIA

Harmonogram zajęć na miesiąc GRUDZIEŃ 2010r.

Harmonogram zajęć w ramach wyrównywania szans rozwojowych dzieci i młodzieży
na miesiąc GRUDZIEŃ 2010r.